15x15 cm DPII glossy/lustre/silk

Tradycyjne odbitki, ale w najlepszym wydaniu – na papierze Fuji DPII Professional – do wyboru „zwykły-niezwykły” błysk (glossy), ulubienic publiczności lustre (półmat) i jedwabisty dotyk silk (półmat)

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1,38 zł 1,70 zł

Papier Professional DP II

Papier barwny na bazie halogenków srebra oferuje najważniejsze zalety papieru Supreme High Definition i jest przeznaczony zarówno do profesjonalnych  jak i amatorskich zastosowań. Zapewnia najszerszą gamę kolorów, wysoką gęstość maksymalną gwarantującą głębię czerni oraz znakomite nasycenie barw. Jest dostępny wersji błyszczącej (glossy: tradycyjny papier błyszczący)  oraz dwóch półmatowych (lustre: półmat o nieregularnej strukturze i silk: półmat o regularnej strukturze/jedwab)

Za co go pokochasz?

Zawodowi fotografowie i artyści wymagają profesjonalnych rezultatów. Papier Fujicolor Professional Digital DP II spełnia wszystkie wymagania: pozwala zachować dla potomnych wspomnienia z ceremonii ślubnej, przyciąga uwagę w przypadku portretów i zdjęć komercyjnych, a także pomaga zgromadzić tłumy na wystawach prac fotograficznych. Ten papier sprawia, że zdjęcia ożywają.

 

Realne wymiary odbitki na papierze: 15,2 x 10 cm
Realne wymiary odbitki z ramką na papierze: 15,2 x 10,4 cm
Wymagany rozmiar zdjęcia w pikselach: 1200x1800
Link do profilu barwnego: DPII Glossy
Link do profilu barwnego: DPII Lustre
Link do profilu barwnego: DPII Silk