Fotoalbum Soft Touch

Doskonały na zdjęcia z sesji rodzinnej, świetny na wspomnienia z wakacji. Idealny jako prezent dla bliskiej osoby. Dostępny w czterech rozmiarach.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest

  • Historia ceny
  • Cena netto: 77,24 zł 95,00 zł
  • szt.

Fotoalbum SOFT TOUCH — fotoalbum w okładce drukowanej, zalaminowanej folią Soft Touch, która nadaje okładce charakterystyczną, przyjemną w dotyku aksamitną strukturę.

 

Link do pobrania szablonów

 

Rodzaj papieru:
Fotoalbumy wykonujemy na dedykowanym do ich produkcji papierze — FUJIFILM Premium HDX Matte. Jest to papier zawierający dodatkową warstwę, która jest mniej wrażliwa na pozostawianie odcisków palców oraz zmniejsza lepkość odbitki/rozkładówki przy podwyższonej wilgotności i temperaturze. Jest cieńszy od papieru DPII, dzięki czemu fotoalbumy z dużą ilością rozkładówek mają zmniejszoną objętość oraz wagę. Opcjonalnie można zamówić fotoalbum wykonany na papierze FUJIFILM DPII Silk.
Niezależnie od rodzaju wybranego papieru, fotoalbum należy chronić przed podwyższoną temperaturą i wilgotnością (nie należy pozostawiać fotoalbumu w pobliżu urządzeń grzewczych, w nagrzanym samochodzie lub przy oknie, gdzie może być narażony na działanie promieni słonecznych).

 

Kolor przekładek:
Standardowo fotoalbumy są sklejane z użyciem czarnych przekładek, opcjonalnie fotoalbum może być sklejony za pomocą białych przekładek.

 

Format:
W ofercie mamy dostępne cztery formaty fotoalbumów: 20x20, 20x30 (orientacja pozioma), 30x30, 30x40 (orientacja pozioma).

 

Ilość rozkładówek:
Podstawowy fotoalbum z linii SOFT TOUCH zawiera 5 rozkładówek, jest to minimalna ilość rozkładówek (rozkładówka to lewa i prawa strona, wszystko co jest widoczne po otwarciu fotoalbumu). Fotoalbum SOFT TOUCH może mieć od 5 do 15 rozkładówek.

 

Dodatkowa rozkładówka z miejscem na kartę USB:
Istnieje możliwość dodania rozkładówki z miejscem przygotowanym do umieszczenia nośnika USB w formacie karty kredytowej.

 

Nośnik:
Dodatkowo można zamówić nośnik o pojemności 16GB lub 32GB spersonalizowany nadrukiem wykonanym w technologii UV.

 

Obwoluta papierowa:
Fotoalbumy mogą zostać zamówione w pakiecie. Projekty mogą być różne, ale format, ilość rozkładówek oraz wszystkie pozostałe opcje muszą być takie same.

 

Nadruk UV na okładce:
Okładka fotoalbumu i/lub pokrywa pudełka może zostać spersonalizowana nadrukiem wykonanym w technologii UV. W ten sposób mogą zostać nadrukowane wszelkie logotypy, napisy lub ozdobne motywy. Pliki do wykonania nadruków powinny być przygotowane wg poniższej specyfikacji:

Plik wektorowy
— format pliku *.ai, *.svg lub *.pdf
— zwymiarowany w milimetrach
— tekst zamieniony na krzywe
— przestrzeń CMYK
— profil Coated FOGRA39 (przypięty do pliku)

Plik rastrowy
— format pliku *.tiff
— zwymiarowany w milimetrach
— tekst zrasteryzowany
— przestrzeń RGB
— profil sRGB lub Adobe RGB (przypięty do pliku)

 

Pakiet:
Fotoalbumy mogą zostać zamówione w pakiecie. Projekty mogą być różne, ale format, ilość rozkładówek oraz wszystkie pozostałe opcje muszą być takie same.

 

Czas realizacji:
Czas wykonania fotoalbumu Soft Touch to 1—3 dni roboczych (w zależności od ilości zamówionych fotoalbumów).

Czas jest liczony od momentu dostarczenia poprawnie przygotowanego projektu lub od momentu zatwierdzenia projektu wykonanego przez laboratorium Cyfrowa Ciemnia (jeśli projekt zostanie dostarczony lub zatwierdzony po godzinie 17.00 czas jest liczony od następnego dnia roboczego).

 

Projekt:
Klient może sam zaprojektować swój fotoalbum w dostępnych w internecie kreatorach lub w Photoshopie, może to także zlecić nam. Koszt projektu zaczyna się od 18,00 zł za rozkładówkę. Przy bardziej skomplikowanych projektach cena jest ustalana indywidualnie.