Formy płatności

Sposoby płatności:

Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Lwowskiej 2a/5 (wejście od Pl.Politechniki).

Karta płatnicza - zamówienie płatne kartą płatniczą w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Lwowskiej 2a/5 (wejście od Pl.Politechniki).

Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie bankowym. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Nasz numer konta bankowego w banku PKO BP SA oddział 9 Warszawa 75 1020 1097 0000 7002 0216 6882. Czas zaksięgowania pieniędzy na nasze konto to w dni robocze zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu. W przypadku przelewu wykonanego z tego samego banku w którym mamy konto, pieniądze księgowane są w ciągu 5-10 minut.

Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do klienta. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł.

Wszystkie nasze ceny zawierają podatek VAT.