Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia potrzebne do wszelkich rodzajów dokumentów – od paszportów i wiz, poprzez zdjęcia wojskowe i do dyplomu, na zdjęciach do CV kończąc.

Zdjęcia biometryczne zawsze wykonujemy według aktualnych wymagań.

Nie jest problemem wykonać u nas zdjęcia do dokumentów nawet najmłodszym dzieciom – mamy na to swoje sposoby :)

Zawsze wykonujemy 2-4 fotografie, abyś wybrał tę, która podoba Ci się najbardziej.

W komplecie zdjęć formatu 3,5x4,5 cm jest 6 fotografii (z tego samego ujęcia). Komplet zdjęć formatu 4,5x6,5 cm oraz 5x5 cm zawiera 4 sztuki tego samego zdjęcia.

Wszystkie zdjęcia poddajemy obróbce graficznej, chyba, ze sobie tego nie życzysz.

Na wykonanie zdjęcia do dokumentów nie musisz się umawiać czy zapisywać. Wykonujemy je „od ręki” a cały proces (wykonanie zdjęcia, obróbka, druk i przycięcie) trwa zazwyczaj do 15 minut.

Koszt zdjęcia do dokumentów w formie papierowej oraz cyfrowej (wysłanie zdjęcia na adres mejlowy klienta lub zgranie na nośnik klienta) to 65 pln. Wydruk kompletu zdjęć legitymacyjnych z pliku klienta to koszt 30 pln (wydruk oraz przycięcie).

 

Jeśli potrzebujesz zdjęcia nieco lepszego niż typowe zdjęcie legitymacyjne, proponujemy wykonanie zdjęcia biznesowego w miejscu, gdzie wykonujemy zdjęcia legitymacyjne – także bez potrzeby wcześniejszego umawiania się. Takie zdjęcia kadrujemy zazwyczaj od pasa w górę, wykonujemy 6-8 fotografii w dwóch pozach na jasnym tle, a Ty wybierasz to najlepsze do obróbki. Koszt zdjęcia biznesowego (wersja cyfrowa przesłana na adres mejlowy klienta) to 150 pln.

 

Natomiast jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, zapraszamy Cię na sesję biznesową do naszego studia fotograficznego (ta sama lokalizacja), gdzie zajmie się Tobą wizażystka oraz dwoje fotografów.  Przykłady fotografii ze studyjnej sesji zdjęciowej oraz ofertę sesji możesz obejrzeć na naszej stronie poświęconej wyłącznie fotografii biznesowej.

 

Przykłady zdjęć do dokumentów (paszport, legitymacja, dyplom):

 

Przykłady zdjęć biznesowych:

    

Przykłady fotografii ze studyjnej sesji biznesowej (www.businessphoto.expert):