Wydruki Fine Art – White Velvet

Wydruki Fine Art, papier White Velvet (25% bawełny, 75% α-celulozy), opcje dodatkowe

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie - prosimy pytać o dostępność

  • Historia ceny
  • Cena netto: 43,09 zł 53,00 zł
  • szt.

Wydruki wykonujemy na bardzo dobrych jakościowo papierach, 12-kolorową drukarką Canon PRO4000 z użyciem oryginalnych pigmentów.

Pliki do wykonania wydruków można dostarczyć do naszego laboratorium osobiście, przez serwer FTP lub przez WeTransfer. Preferujemy pliki w formacie JPG/JPEG, nie wykonujemy wydruków z plików PDF. Pliki powinny zostać dostarczone z przypiętym profilem sRGB lub Adobe RGB.

 
Papier White Velvet (270g/m2) jest szczególnie polecany do wydruków fotografii artystycznej, rysunków oraz reprodukcji dzieł sztuki.

 

Format:
W ofercie mamy wydruki od rozmiaru 30x30 do 100x150.
Istnieje możliwość zamówienia formatów, które nie są standardami w naszym laboratorium, w takim przypadku należy zamówić najbliższy większy format wydruku (np. format 45x65 jest drukowany na formacie 50x70). Gotowe wydruki możemy dociąć do formatu obrazu lub zostawić bez docinania (np. zostawić wydruk 50x70 z obrazem 45x65, reszta formatu będzie dopełniona bielą); domyślnie wydruki mają zostawiony biały margines, jeśli margines ma zostać docięty należy wybrać opcję „dociąć do obrazu”. Pliki należy przygotować w cm przy rozdzielczości 300DPI oraz dodać 1 mm spadu (jeśli gotowy wydruk ma być docięty do obrazu np. plik do wykonania formatu 50x70 powinien mieć wymiary 50,2x70,2 cm / 300DPI).

 

Laminat:
Wydruk może zostać zalaminowany laminatem Hot Press o powierzchni półmatowej (laminat nie jest zalecany jeśli przeznaczeniem wydruku jest oprawa pod szkło). Laminat chroni powierzchnię wydruku przed zarysowaniami pigmentu oraz przed promieniowaniem UV, jest to niezbędna opcja jeśli wydruk ma zostać naklejony na piankę lub oprawiony w aluramę. Do opcji laminowania zalecamy wybór papieru Lustre lub Glossy.

 

Docięcie:
Domyślnie wydruki mają zostawiony biały margines. Jeśli wydruk ma zostać oprawiony w ramę przygotowaną na wymiar opcja pozostawienia marginesu jest zalecana. Możemy również dociąć wydruk do krawędzi obrazu (szczególnie jeśli wydruk ma zostać oprawiony w gotową ramę).

 

Naklejenie na piankę:
Zalaminowany wydruk może zostać naklejony na piankę o grubości 5 mm. Dostępne są pianki w kolorze białym oraz czarnym. Używamy pianek STRONG zawierających warstwę aluminium dzięki czemu są one sztywniejsze od pianek standardowych. Wydruk po zalaminowaniu i naklejeniu na piankę może zostać powieszony bez dodatkowej oprawy (dodajemy zaczep umożliwiający powieszenie) lub oprawiony w aluramę (zalaminowanie i naklejenie na piankę jest niezbędne jeśli wydruk ma zostać oprawiony w aluramę).

 

Alurama:
Zalaminowany i naklejony na piankę wydruk może zostać oprawiony w aluramę. W ofercie mamy dostępne trzy kolory aluram:
— czarna matowa
— srebrna satynowa
— biała błyszcząca
Przed zamówieniem oprawy prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności danego wymiaru i koloru aluramy (szczególnie dotyczy to formatów niestandardowych i aluramy w kolorze białym).
Gotowa oprawa ma zabezpieczone narożniki* oraz jest zafoliowana.
Uwaga! Alurama przykrywa ±7,5mm obrazu (nie należy zostawiać białego marginesu!); przy krawędziach pliku nie należy umieszczać istotnych elementów.

*- Dla fotografów zawodowych możliwa jest personalizacja nadruku na narożnikach, np. logo fotografa.
Narożniki zostaną przygotowane i przechowywane w naszym magazynie, a następnie dodawane do kolejnych zamówień fotografa.

Narożniki możecie zamówić w tym linku NAROŻNIKI

Aby zamówić narożniki prosimy o kontakt przez wiadomość e-mail: [email protected]